Príbeh úspechu

Udržateľná logistika: stratégia a plán

Služby

Priemysel

Reading Time: 2 minutes

Spoločnosť Brau Union Österreichako súčasť skupiny Heineken – má ambiciózne ciele v oblasti nulovej spotreby, ktoré sa týkajú aj logistických operácií. Preto sú potrebné ambiciózne udržateľné logistické opatrenia na zníženie emisií z dopravy smerom k Net Zero.

Naše riešenie

denkstatt – spolu s naším partnerom Gregori Consulting – spolupracoval so spoločnosťou Brau Union na dvoch strategických workshopoch so zameraním na:

  • Operacionalizáciu cieľov udržateľnosti
  • Analýzu regulačného, technologického a trhového prostredia
  • Analýzu riešení a osvedčených postupov
  • Spoluvytváranie opatrení na predchádzanie, presun a zlepšenie ciest s cieľom znížiť emisie z dopravy

Identifikované opatrenia boli následne zoradené podľa priorít a zaradené do plánu na realizáciu. Okrem toho sa prerokovali kľúčové ukazovatele výkonnosti a monitorovacia štruktúra, preverili sa opatrenia týkajúce sa potenciálnych dotácií a začala sa realizácia niekoľkých opatrení.

Výhody pre klienta

Spoločnosť Brau Union získala odborný príspevok zameraný na implementáciu, ktorý sa týka hnacích síl, osvedčených postupov a riešení pre udržateľnú logistiku, a má komplexný plán s prioritnými opatreniami v rôznych oblastiach činnosti. Ďalšie kroky k realizácii najsľubnejších oblastí na zmenu a zlepšenie dopravy sa začali už počas projektu.

Máte nejaké otázky?

Nedávne úspechy

Kontaktujte nás

Vyplňte nasledujúci formulár a náš tím Vám rád pomôže.

Ďakujeme za vašu správu! Čoskoro sa Vám ozveme.