Náš cieľ /

Náš vplyv

Udržateľnosť nie je len trendom - ostáva tu s nami.

Naša práca je potrebná viac ako kedykoľvek predtým.

Udržateľnosť už nie je okrajovou témou, ale dostala sa do stredu spoločnosti a podnikateľského sveta. Regulačné orgány a zákazníci požadujú záväzné ciele a udržateľné opatrenia. Spoločnosti sú nútené konať najneskôr v čase, keď sú už konkurenti ďalej.

S nami môžu spoločnosti vytvoriť stabilnú a dôveryhodnú stratégiu udržateľnosti a zabezpečiť si tak svoje budúce miesto na trhu. Navyše Vám pomôžeme nájsť dôveryhodný a autentický spôsob komunikácie o Vašich výsledkoch v oblasti udržateľnosti.

Zabráňme tomu, aby Vaša firma zaostávala, a pripravme sa na to už teraz!

Naše ciele

Vplyv

Prispievať k znižovaniu emisií uhlíka a zlepšovať prírodný a sociálny kapitál našich klientov a projektov.

Ľudia

Byť obľúbeným zamestnávateľom tým, že poskytujeme rešpektujúce prostredie so zmyslom v práci, tímovým duchom a príležitosťami.

Naše faktory úspechu

To, čo robíme, robíme s presvedčením.

Udržateľnosť je hlavným záujmom každého z nás. To, čo nás poháňa, je túžba dosiahnuť skutočný efekt prostredníctvom našej práce. Aby sme to zabezpečili, pravidelne premýšľame a ďalej vyhodnocujeme naše činnosti a metódy. Vidieť pozitívny vplyv našej práce každý deň posilňuje naše poslanie pre udržateľnejší svet. Túto inšpiráciu odovzdávame nielen interne, ale aj našim klientom.

Dávame do toho 100 % – z vášne.

Udržateľnosť je našou kľúčovou činnosťou,

nie len módnym slovom.

Sme odborníci na ochranu klímy a dekarbonizáciu, ale naše know-how ďaleko presahuje to, na čo sa v súčasnosti sústreďuje pozornosť verejnosti. Tým, že si uvedomujeme komplexnosť ekosystémov a máme viac ako 170 odborníkov z rôznych oblastí, môžeme zabezpečiť holistický prístup zohľadňujúci viaceré perspektívy.

Sme tvorcami zmien

a poprednými hráčmi.

Sme vždy o krok vpred, venujeme priestor novým témam a inováciám a myslíme na budúcnosť. Nasadzujeme latku vyššie ako ostatní a kladieme našim klientom výzvy. Identifikovaním ich problémov, ako aj problémov v spoločnosti, môžeme vyvíjať cielené služby a pôsobiť ako inovátori.

Dovoľte nám, aby sme Vás sprevádzali na ceste k vytváraniu udržateľnejšej hodnoty

a nájdite správne riešenia pre Vašu spoločnosť.

Naše Hodnoty

Aj keď je téma udržateľnosti vážna - práca na nej s nami je potešením.

Firemná politika a záväzok s iniciatívou Science Based Target (SBTi)

Ako dôveryhodné by bolo naše poradenstvo, keby sme sa sami neusilovali o dodržiavanie medzinárodných noriem, certifikácií našich kancelárií alebo riadeniu našich emisií?

denkstatt Group má sídla s certifikátmi kvality a environmentálneho manažérstva v Rakúsku, Bulharsku, Rumunsku a Maďarsku. Stanovili sme si vedecky podložený klimatický cieľ a máme ambíciu neustále zlepšovať naše služby a procesy, aby sme zaručili, že naše konanie je príspevkom k udržateľnosti.

Kontaktujte nás

Vyplňte nasledujúci formulár a náš tím Vám rád pomôže.

Ďakujeme za vašu správu! Čoskoro sa Vám ozveme.