Kariéra

Zmysluplná práca v oblasti poradenstva:

Staňte sa tvorcom udržateľnej budúcnosti!

V denkstatt Group ste súčasťou veľkého poslania. Chceme urobiť svet zelenším a zdravším miestom pre nás všetkých. Podporujeme našich zákazníkov pri zosúlaďovaní ekonomického úspechu s environmentálnou a sociálnou udržateľnosťou.

Naším hlavným cieľom je dlhodobo zlepšovať kvalitu života spoločnosti. S takmer viac ako 30-ročnými skúsenosťami v oblasti udržateľnosti a v rámci našich vysokokvalifikovaných tímov, sa snažíme dosiahnuť tento cieľ… a prinášame veľkú porciu humoru, pretože ten všetko uľahčuje.

Tu nájdete naše zelené pracovné miesta:

Aktuálne nemáme žiadne voľné pracovné pozície.

Spoznajme sa navzájom!

Vždy radi privítame ľudí s odbornými znalosťami a vášňou, ktorí chcú prevziať zodpovednosť za ďalšie rozhodujúce kroky smerom k udržateľnosti a zmeniť veci k lepšiemu.

Hľadáme práve Vás…

Nenašli ste tú správnu prácu z našich ponúk?

Neváhajte a pošlite nám spontánnu žiadosť – tešíme sa, že Vás spoznáme!

Prehľad vašej žiadosti:

Vašu žiadosť si pozorne prečítame.

Čo najskôr dostanete spätnú väzbu o stave Vašej žiadosti. Ak bude spätná väzba pozitívna, spoločne podnikneme ďalšie kroky.

Pozývame Vás na stretnutie prostredníctvom MS Teams, kde sa navzájom spoznáme. Nová práca je pre Vás aj pre nás významným rozhodnutím. Je pre nás dôležité, aby ste sa o voľnom pracovnom mieste dozvedeli všetko. Zároveň sa tešíme, že Vás spoznáme so všetkými vašimi skúsenosťami a potrebami.

Najlepším podkladom pre rozhodovanie je pre nás oboch čo najpraktickejšia situácia – a práve tu pomáha prípadová štúdia. Prezentujete sa v úlohe denkstatt konzultanta, kde budete čeliť relevantným otázkam v našom každodennom podnikaní. To nám zároveň pomáha spoznať Vás ako kolegu.

Je to dôležité rozhodnutie – pre Vás aj pre nás. Tu je dôležité, aby boli všetky informácie zdieľané – aby bol rozhodovací proces pre obe strany čo najjednoduchší.

Ak nám to obom vyhovuje, stanete sa súčasťou nášho tímu.

Pripravíme Vám vybavenie a plán školenia, aby ste sa v denkstatt čo najrýchlejšie zorientovali. Prvý deň začneme úvodnou prehliadkou kancelárie, kde sa zoznámite so všetkými tímami a kolegami. Čoskoro si uvedomíte, že svojou prácou každý deň formujete zmenu.