Príbeh úspechu

Koncepcia udržateľnosti zeleného výrobného závodu

Služby

Priemysel

Reading Time: 2 minutes

Spoločnosť Georg Fischer sa zamerala na rozšírenie svojho výrobného závodu v Seewis vo Švajčiarsku a usilovala sa o dosiahnutie najvyšších štandardov udržateľnosti. To sa malo zabezpečiť vypracovaním koncepcie udržateľnosti pre požadovaný zelený výrobný závod.

Naše riešenie

denkstatt spoluvytváral zamýšľané kvality udržateľnosti, odvodil ciele udržateľnosti, ktoré sa dajú dobre komunikovať, a počas dvoch workshopov ich operacionalizoval prostredníctvom cieľov, kritérií a ukazovateľov. Poskytli sme najmä odborné podklady o udržateľných budovách, zelených výrobných závodoch, témach udržateľnosti a certifikácii budov, a spolupracovali sme s klientom pri vytváraní kvalít, cieľov a zámerov, ktoré boli následne integrované do koncepcie udržateľnosti.

Výhody pre klienta

Náš denkstatt prístup k udržateľným budovám zabezpečuje, že udržateľnosť je komplexne integrovaná od začiatku procesu vývoja a že budúce plánovacie procesy sú v súlade s cieľmi udržateľnosti. Koncepcia udržateľnosti tak vytvára základ pre ďalšie fázy plánovania a vývoja, ako aj pre certifikáciu budovy.

Máte nejaké otázky?

Nedávne úspechy

Kontaktujte nás

Vyplňte nasledujúci formulár a náš tím Vám rád pomôže.

Ďakujeme za vašu správu! Čoskoro sa Vám ozveme.